دانلود مقاله بیس|ISI-آی اس آی جهت انجام پایان نامه مدیریت: “تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه ­های کوچک و متوسط”

عنوان مقاله:تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه­ های کوچک و متوسط

عنوان انگلیسی مقاله:

Justifying business intelligence systems adoption in SMEs: Impact of systems use on firm performance

چکیده مقاله بیس|ISI-آی اس آی

پوپویچ و همکاران[1](2018) پژوهشی را با عنوان “تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه ­های کوچک و متوسط” انجام داده اند. هدف این تحقیق ارائه درکی بهتر از چگونگی استفاده از سیستم ­های هوش تجاری پس از پیاده سازی و تاثیر آن بر عملکرد بنگاه است. این تحقیق یک پژوهش تجربی بوده و داده­های آن با استفاده از پرسشنامه جمع آوری شده و با استفاده از رویکرد تحلیل مسیر تجزیه و تحلیل شده اند. نتایج حاکی از آنست که استفاده نوآورانه و روتین از سیستم های هوش تجاری از طریق تاثیر بر تاثیرات جزئی هوش تجاری شامل تاثیر بر بازاریابی، تاثیر بر اقدامات مدیریتی و تاثیر بر تدارکات بر عملکرد بنگاه تاثیر مثبت می­گذارد.

[1] Popovič et al.

تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه های کوچک و متوسط

لینک دانلود مقاله بیس|ISI-آی اس آی:

برای دانلود مقاله کلیک کنید

این مقاله جهت تهیه پایان نامه مدیریت ، تهیه پروپوزال مدیریت ، پیشینه تحقیق مدیریت ، مبانی نظری مدیریت ، پایان نامه مدیریت ، پروپوزال مدیریت ، انجام پایان نامه مدیریت ، انجام پروپوزال مدیریت و تهیه مقاله مدیریت مناسب می باشد.

 

برای ارجاع دهی به مقاله آی اس آی|ISI “تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه های کوچک و متوسط” به روش APA بشکل ذیل عمل نمایید:

Popovič, A., Puklavec, B., & Oliveira, T. (2018). Justifying business intelligence systems adoption in SMEs: Impact of systems use on firm performance. Industrial Management & Data Systems.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست