دانلود مقاله بیس|ISI-آی اس آی جهت انجام پایان نامه مدیریت: “تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه ­های کوچک و متوسط”

عنوان مقاله:تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه­ های کوچک و متوسط

عنوان انگلیسی مقاله:

Justifying business intelligence systems adoption in SMEs: Impact of systems use on firm performance

چکیده مقاله بیس|ISI-آی اس آی

پوپویچ و همکاران[1](2018) پژوهشی را با عنوان “تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه ­های کوچک و متوسط” انجام داده اند. هدف این تحقیق ارائه درکی بهتر از چگونگی استفاده از سیستم ­های هوش تجاری پس از پیاده سازی و تاثیر آن بر عملکرد بنگاه است. این تحقیق یک پژوهش تجربی بوده و داده­های آن با استفاده از پرسشنامه جمع آوری شده و با استفاده از رویکرد تحلیل مسیر تجزیه و تحلیل شده اند. نتایج حاکی از آنست که استفاده نوآورانه و روتین از سیستم های هوش تجاری از طریق تاثیر بر تاثیرات جزئی هوش تجاری شامل تاثیر بر بازاریابی، تاثیر بر اقدامات مدیریتی و تاثیر بر تدارکات بر عملکرد بنگاه تاثیر مثبت می­گذارد.

[1] Popovič et al.

تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه های کوچک و متوسط

لینک دانلود مقاله بیس|ISI-آی اس آی:

برای دانلود مقاله کلیک کنید

این مقاله جهت تهیه پایان نامه مدیریت ، تهیه پروپوزال مدیریت ، پیشینه تحقیق مدیریت ، مبانی نظری مدیریت ، پایان نامه مدیریت ، پروپوزال مدیریت ، انجام پایان نامه مدیریت ، انجام پروپوزال مدیریت و تهیه مقاله مدیریت مناسب می باشد.

 

برای ارجاع دهی به مقاله آی اس آی|ISI “تعدیل اجرای سیستم هوش تجاری در بنگاه های کوچک و متوسط” به روش APA بشکل ذیل عمل نمایید:

Popovič, A., Puklavec, B., & Oliveira, T. (2018). Justifying business intelligence systems adoption in SMEs: Impact of systems use on firm performance. Industrial Management & Data Systems.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست