دانلود مقاله بیس | مقاله ISI-آی اس آی جهت انجام پایان نامه مدیریت: “رویکردی به ساخت و پیاده سازی سیستم هوش تجاری “

عنوان مقاله ISI : رویکردی به ساخت و پیاده سازی سیستم هوش تجاری

عنوان انگلیسی مقاله:

Approach to building and implementing business intelligence systems

چکیده مقاله بیس|ISI-آی اس آی

السزاک و زیمبا  (2007)  مقاله ای را با عنوان “رویکردی به ساخت و پیاده سازی سیستم هوش تجاری” ارائه نموده اند. هدف این مقاله تشریح فرایند هایی است که درساخت و پیاده سازی سیستم های  هوش  تجاری  به کار  می رود.  درنتیجه بررسی  ویژگی های  سیستم های  هوش‌تجاری، نویسندگان این مقاله متدولوژی ویژه ای را برای ایجاد وبه کارگیری این گونه سیستم ها پیشنهاد کرده اند. این بررسی ها، متمرکز بر هدف ها و سطوح کارکردی هوش تجاری در سازمان‌ها است. در این مقاله،رویکرد مورد نظر دو مرحله ای اصلی را در بر می گیرد که از یک تقابل نسبت به یکدیگر برخوردارند، یعنی ایجاد سیستم هوش‌تجاری و به کارگیری سیستم هوش تجاری. بخش اعظم این مقاله هدف ها و وظایفی است که برای ایجاد و پیاده سازی هوش‌تجاری مورد نظر است.

 

رویکردی به ساخت و پیاده سازی سیستم هوش تجاری

لینک دانلود مقاله بیس|ISI-آی اس آی:

برای دانلود مقاله کلیک کنید

این مقاله جهت تهیه پایان نامه مدیریت ، تهیه پروپوزال مدیریت ، پیشینه تحقیق مدیریت ، مبانی نظری مدیریت ، پایان نامه مدیریت ، پروپوزال مدیریت ، انجام پایان نامه مدیریت ، انجام پروپوزال مدیریت و تهیه مقاله مدیریت مناسب می باشد.

 

برای ارجاع دهی به مقاله آی اس آی | ISI  به روش APA بشکل ذیل عمل نمایید:

Olszak, C. M., & Ziemba, E. (2007). Approach to building and implementing business intelligence systems. Interdisciplinary Journal of Information, Knowledge, and Management2(1), 135-148.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست