دانلود مقاله بیس | مقاله ISI-آی اس آی جهت انجام پایان نامه مدیریت مالی و حسابداری: “بررسی میزان تاثیرگذاری ساختار مالکیت بر نسبت اهرم شرکت و تصمیمات مالی خارجی”

عنوان مقاله ISI : بررسی میزان تاثیرگذاری ساختار مالکیت بر نسبت اهرم شرکت و تصمیمات مالی خارجی

عنوان انگلیسی مقاله:

Ownership, capital structure and financing decision: evidence from the UK

چکیده مقاله بیس|ISI-آی اس آی

سان و همکاران (2015) در تحقیقی به بررسی میزان تاثیرگذاری ساختار‌مالکیت بر نسبت اهرم شرکت و تصمیمات مالی خارجی، پرداخته اند. انها از دو اقدام متمایز برای به دست آوردن ساختار‌مالکیت استفاده نموده اند، مالکیت مدیریتی سهم و مالکیت نهادی. نتایج تجربی آنان رابطه ای غیر یکنواخت بین ساختار مالکیت و نسبت بدهی را نشان می دهد ، که از دو تئوری های رقابتی پشتیبانی می کند: تئوری هم ترازی مطلوب و فرضیه جبهه گیری مدیریتی. با این وجود، مالکیت نهادی به طور مثبت به نسبت اهرم شرکت مربوط می شود. نتایج تحقیق انان نشان می دهد که بیشتر شرکت ها با ساختار مالکیت متمرکز، اهرم خود را با افزایش احتمالی صدور اوراق قرضه، کاهش می دهند.

بررسی میزان تاثیرگذاری ساختار مالکیت بر نسبت اهرم شرکت و تصمیمات مالی خارجی
بررسی میزان تاثیرگذاری ساختار‌مالکیت بر نسبت اهرم شرکت و تصمیمات مالی خارجی

لینک دانلود مقاله بیس|ISI-آی اس آی: بررسی میزان تاثیرگذاری ساختار مالکیت بر نسبت اهرم شرکت و تصمیمات مالی خارجی

برای دانلود مقاله کلیک کنید

این مقاله جهت تهیه پایان نامه حسابداری و مدیریت مالی، تهیه پروپوزال مدیریت مالی و حسابداری، پیشینه تحقیق مدیریت مالی و حسابداری ، مبانی نظری مدیریت مالی و حسابداری ، پایان نامه مدیریت مالی و حسابداری ، پروپوزال مدیریت مالی و حسابداری ، انجام پایان نامه مدیریت مالی و حسابداری، انجام پروپوزال مدیریت مالی و حسابداری و تهیه مقاله مدیریت مالی و حسابداری مناسب می باشد.

 

برای ارجاع دهی به مقاله آی اس آی | ISI  به روش APA بشکل ذیل عمل نمایید:

Sun, J., Ding, L., Guo, J. M., & Li, Y. (2016). Ownership, capital structure and financing decision: evidence from the UK. The British Accounting Review48(4), 448-463.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست